top of page

Наші педагоги

Зверніть увагу: вчителі нашої школи - наймиліші вчителі на Планеті

Катерина Стрельченко

Катерина Стрельченко

Директор школи

У сфері освіти працює 18 років. Закінчила ХНУ ім. В.Н. Каразіна та аспірантуру університету Каразіна за спеціальністю біологічна хімія, інститут прикладної психології за спеціальністю - організаційна психологія.

Катерина Заєць

Катерина Заєць

Психолог школи

Катерина - дипломований психолог - випускниця ХНУ ім. В.Н.Каразіна (магістр психології), арт-терапевт, перекладач англійської (факультет іноземних мов ХНУ ім.В.Н. Каразіна)

Ганна Назірова

Ганна Назірова

Вчитель початкових класів

Закінчила Харківській національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за фахом — початкова освіта, має досвід роботи у початковій школі більше 5 років.

Аліна Іванова

Аліна Іванова

Вчитель англійської мови

Аліна закінчила ХНУ ім. В.Н.Каразіна за спеціальністю викладач та перекладач англійської мови. У Гравітації викладає англійську наймолодшим учням.

Юлія Черепова

Юлія Черепова

Вчитель української мови та літератури

Закінчила Донбаський державний педагогічний університет та здобула кваліфікацію філолога

Олександр Пащенко

Олександр Пащенко

Вчитель фізкультури

Олександр займається східними єдиноборствами - тхеквондо wtf. Майстер спорту України, багатократний призер та чемпіон України.

Давид Хубутія

Давид Хубутія

Викладач хореографії та театру

Якщо ви знаєте Давида, то не будете заперечувати, що складно знайти у світи харизматичнішу людину.

Галина Козіна

Галина Козіна

Заступник директора з початкової освіти

Головний методист початкової школи. Зараз її вже дорослі випускники з теплотою згадують навчання у початковій школі, а знання здобуті разом з Галиною Миколаївною стали міцним фундаментом для подальшого навчання.

Олександра Максименко

Олександра Максименко

Вчитель початкових класів

Олександра закінчила педагогічний університет імені Г.С. Сковороди за спеціальністю початкова освіта. Захистила декілька наукових праць.

Майк Літовка

Майк Літовка

Вчитель англійської мови.

Сертифікований Кембріджем викладач англійської мови. Українсько-англійський білінгв. Учасник програм обміну молодих тренерів в Іспанії, Чехії, Польщі, Туреччині.

Олег Семенов

Олег Семенов

Вчитель математики

Олег успішно закінчив навчання у ХНУ імені В.Н.Каразіна на факультеті математики і інформатики та отримав диплом бакалавра прикладної математики.

Ольга Чістотіна

Ольга Чістотіна

Вчитель історії

Ольга - аспірантка філософського факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна, вчилася на історичному та філософському факультетах.

Марія Стерлік

Марія Стерлік

Викладач театру, режисер-постановник всіх шкільних свят

Маша закінчила театральний факультет Харківського національного університету мистецтв ім. Котляревського, у театрі почала грати вже з 2го курсу.

Людмила Яценко

Людмила Яценко

Заступник директора у середній та старшій школі, вчитель хімії та біології

Людмила закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова, Інститут природничо-геологічної освіти та екології у Києві за спеціальністю - викладач хімії та біології, а потім (на наше щастя) переїхала до Харкова

Кристина Хлудєєва

Кристина Хлудєєва

Вчитель початкових класів

Кристина - вчитель, який горить своєю роботою. Закінчила Українську інженерно-педагогічну академію. Викладає: українську, математику, технології.

Дарина Задорожна

Дарина Задорожна

Вчитель англійської мови

Дарина успішно закінчила навчання у ХНУ імені В.Н.Каразіна на факультеті іноземних мов та отримала диплом бакалавра філології. Зараз закінчує магістратуру.

Андрій Самсикін

Андрій Самсикін

Вчитель інформатики

Андрій - студент Національного аерокосмічного університету (безпека інформаційних та комунікаційних систем). Призер та організатор багатьох конференцій та конкурсів.

Марина Несвітайло

Марина Несвітайло

Вчитель географії

Закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю економічна географія. Мама трьох хлопчиків.

Дарія Гриб

Дарія Гриб

Вчитель живопису у початковій та середній школі

Дарія закінчила Художнє училище за спеціальністю театрально-декоративне мистецтво, а зараз навчається у Академії дизайну та мистецтв

bottom of page