top of page

Національний мультипредметний тест

IMG-20240126-WA0000.jpg
Затверджено характеристики предметних тестів

Українським центром оцінювання якості освіти затверджено загальні характеристики предметних тестів основного й додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2024 року та схеми нарахування балів за виконання їх завдань.

Також визначено кількість і форми тестових завдань із кожного предмета та час на їх виконання:

  • тести з української мови, української літератури, історії України, біології, хімії та географії міститимуть по 30 завдань,

  • із математики й фізики – 22 і 20 відповідно,

  • а з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької) – по 32.

Галерея "НМТ-2024"

3-2.jpg
Більше інформації на сайті УЦОЯО

У межах НМТ кожен учасник буде виконувати завдання із 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими(українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

Новацією 2024 року є розширення переліку обов’язкових предметів НМТ історією України.

Модель проведення передбачає, що чотири предметних тести учасник виконуватиме в один день: два предметних тести кожен по одній годині до перерви та два предметних тести кожен по годині — після перерви. Це дійсно важко, але пріоритет МОН - безпека та рівні умови.

Передбачено проведення двох сесій НМТ: основної та додаткової. У додатковій сесії тестування зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії.

Тестування відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами.

У зв’язку з тим, що тест став довшим, дві зміни в один день забезпечити неможливо. Тому реєстрація на НМТ розпочнеться раніше, а саме тестування відбудеться вже з травня 2024 року. 

Ті, хто не планує вступати до закладів вищої освіти, можуть не складати НМТ. У 2024 році для випускників немає обовʼязкової державної підсумкової атестації. Пробного НМТ також не проводитимуть.

За матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України

NMT-2024-1086x1536.png

3 КВІТНЯ ‒ СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В НМТ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ

ТИМЧАСОВІ ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ ЦЕНТРИ ЗА КОРДОНОМ

НМТ-2023/2024:

до чого готуватися

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА НМТ

ВИМОГИ ДО ДОКУМЕНТІВ

ЯКИМИ БУДУТЬ ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ В 2023 РОЦІ

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

bottom of page