top of page

Вітання Харківського міського голови ІгоряТерехова з Днем працівників освіти

Дорогі наші вчителі, освітяни!

«Війни виграють шкільні вчителі та сучасна зброя»! Цей вислів Отто фон Бісмарка я прочитав ще у свої студентські роки, але по-справжньому усвідомив правильність цих слів саме зараз, завдяки вам, дорогі педагоги!

Коли почалась війна, ви без роздумів обрали для себе кожен свій фронт. Хтось із вас цілодобово не відходив від плити, щоб готувати військовим, мешканцям та волонтерам. Хтось розвантажував машини з гуманітарною допомогою, а потім розносив її найбільш вразливим верствам населення. Хтось, розчистивши територію шкіл від завалів, висаджував квіти. А хтось змінив учительську указку на автомат і зараз воює на фронті. Дякую вам за це.

Який би предмет не викладали, ви наповнюєте почуттями та збагачуєте знаннями наше майбутнє – наших дітей. Ви вчите любити наш дивовижний Харків, у якому вони народилися. Ви прищеплюєте почуття гордості за прапор, який гордо майорить над незламною Україною. Ви формуєте нові покоління особистостей – сміливих, безкорисливих, готових будь-якої миті прийти на допомогу та відстояти своє право на незалежність.

Коли переможемо, ми разом відбудуємо наші зруйновані школи. Вони будуть кращими за ті, що знищив російський агресор. І ви, нарешті, знову зможете займатися вашою благородною справою, дивлячись очі у вічі вашим учням. Вірю, це буде вже дуже скоро. Дорогі вчителі, дякую за вашу важливу працю! І ще раз зі святом! З Днем учителя!

コメント


bottom of page