top of page

Пункти видачі гарячого харчування


Сьогодні, в умовах війни, відключень електропостачання, багато людей потребують допомоги. З 1 грудня 2022 року в Харкові почали працювали пункти видачі гарячого харчування. В Київському районі такі пункти відкрито в п’яти навчальних закладах: № 4 (вул. Лермонтовська, 15/17), № 37 (вул. Академіка Проскури, 3-А), № 100 (вул. Лісопарківська, 8), № 107 (вул. Барабашова, 38-Б), № 172 (вул. Метробудівників, 38).

Два місяці, протягом яких працюють пункти харчування, показали, що ця робота дуже важлива. Про це свідчать такі цифри: п’ять пунктів харчування Київського району щоденно годують близько 3000 харків’ян. А це означає, що 3000 людей кожного дня отримають гаряче харчування, відчують підтримку та турботу.

До пункту харчування можуть прийти усі бажаючі з 11.00 до 14.00 з власним посудом та отримати перші, другі страви, а також гарячі напої.

Всі пункти харчування якісно підготовлені: забезпечені продуктами харчування, які мають сертифікати якості. Продукти якісні, свіжі, завозяться кожного дня. На випадок вимкнення світла в наявності є запаси води, завезено генератори, облаштовано дров’яну піч. Тому готові працювати навіть у блекаут.

Готують обіди професіонали, здебільшого це працівники Комунального підприємства «Комбінат дитячого харчування». До складання меню підходять відповідально, ретельно слідкують, щоб раціон був максимально збалансованим. Гарячий суп чи борщ, м’ясна страва, гарнір, овочі, хліб – проста їжа, але смачна й гаряча.

Дякуємо всім, хто має причетність до організації роботи пунктів харчування, тим, хто вкладає свої сили в цю важливу та гідну справу.

Comments


bottom of page