top of page

Онлайн-заходи для учнів шкіл щодо безпеки життєдіяльності


Сьогодні, через рік після початку повномасштабної війни росії проти України, ми вже знаємо набагато більше про те як поводити себе в надзвичайних ситуаціях щоб зберегти життя та здоров’я. Але знати правила і дотримуватися їх під час небезпеки – це зовсім різні речі. Для дитини недостатньо одноразово проговорити як діяти в надзвичайній ситуації, необхідна систематична профілактична робота щодо формування навичок безпечної життєдіяльності.

З цією метою Управління освіти адміністрації Київського району та Відділ запобігання надзвичайним ситуаціям по Київському району Харківської міської громади Харківського районного управління ГУДСНС України у Харківській області уклали Меморандум про співпрацю та взаємодію.

В межах такої взаємодії в кожному закладі освіти щомісячно проводяться онлайн-заняття «Єдиний урок з безпеки». Під час таких уроків представники ДСНС розповідають школярам про безпеку у воєнний час, правила евакуації, безпечне поводження з туристичним обладнанням для приготування їжі у разі відсутності світла та газу, про правила поведінки під час повітряної тривоги, у разі знаходження вибухово-небезпечних предметів, про дотримання правил протипожежної безпеки, безпеки на льоду. На уроках використовуються цікаві відеоматеріали, надаються корисні поради. Все це відбувається в інтерактивній формі, що надає можливість не тільки проінформувати дітей, а й відпрацювати певні навички.

Всі ми знаємо правило: навчай інших - і сам навчишся. Тому зараз в закладах освіти триває створення дружини юних рятувальників-пожежних, які разом з представниками ДСНС будуть проводити онлайн-заходи для учнів шкіл щодо безпеки життєдіяльності.

Бережімо наших дітей, адже вони – майбутнє української нації.

Джерело


bottom of page