top of page

GRAVITAS SCHOLA

міжнародна литовська школа, заснована за підтримки литовської організації Domus Solis – партнера України в розвитку міжнародних освітніх проектів з 2016 року
Fotoram.io.jpg

Засновники GRAVITAS SCHOLA

agne.jpeg

Агне Климчяускайте-Янавичене

irena.jpg

Ірена Блажевиче

katya.jpg

Катерина Стрельченко

Навчання у GRAVITAS SCHOLA ґрунтується на засадах демократичної школи, гуманістичної педагогіки та принципах ненасильницької комунікації.

Українське відділення
GRAVITAS SCHOLA 
Навчання за литовською програмою українською мовою з вивченням литовської мови та історії Литви в обсязі, передбаченому навчальною програмою Литви. Вивчення англійської за системою Cambridge English for Schools. Напрямки навчання в середній та старшій школі — математика та інформатика, біологія та хімія

Вчетелі

kate_edited.jpg

Катерина Стрельченко
директор українського відділення

У сфері освіти працює 18 років. Закінчила ХНУ ім. В.Н. Каразіна та аспірантуру університету Каразіна за спеціальністю біологічна хімія, інститут прикладної психології за спеціальністю - організаційна психологія та магістратуру Харківського національного університету ім. Г.С. Сковороды. У 25 років здобула ступінь кандидата біологічних наук, а у 26 - звання доцента кафедри біологічної хімії Національного фармацевтичного університету. Викладати почала зі старших курсів університету. Головне в освіті – її системність та логічність, якість отриманих знань та їх практична цінність, а найцінніше у школі – повага до особистості кожного учня.
yacenko_edited.jpg

Людмила Яценко
заступник директора з навчально-методичної роботи середньої та старшої школи

Людмила закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова, Інститут природничо-геологічної освіти та екології у Києві за спеціальністю - викладач хімії та біології, а потім (на наше щастя) переїхала до Харкова
Працює у Гравітації з її самої першої наукової програми, вміє пояснювати складні речі простими словами та знаходити для кожного закону та правила вражаючі досліди, обожнює дітей та науку та перетворює біологію і хімію в улюблені предмети.
semenov_edited.png

Олег Семенов
вчитель математики та інформатики

Олег успішно закінчив навчання у ХНУ імені В.Н.Каразіна на факультеті математики і інформатики та отримав диплом бакалавра прикладної математики. Зараз закінчує магістратуру.  
Викладає математику дітям з 2016 року, за цей час підготував багато переможців математичних олімпіад. Має досвід роботи, як з учнями молодших, так і старших класів. Закоханий в математику та вміє знаходити спільну мову з усіма учнями
litivka_edited.jpg

Майк Литовка 
керівник напрямку англійської, учитель англійської

Сертифікований Кембріджем викладач англійської мови. Українсько-англійський білінгв. Учасник програм обміну молодих тренерів в Іспанії, Чехії, Польщі, Туреччині. Досвід викладання - 8 років. Засновник і Головний викладач Школи англійської мови EnglishWho
Покаже на особистому досвіді та прикладі, як не "вчитись", а жити, подорожувати та пізнавати світ англійською. Кембриджський підхід "вивчення цільової мови - цільовою мовою" сприяє формуванню англійського мислення і мовлення, на противагу їх перекладу з рідної мови
nesvitailo_edited.jpg

Марина Несвітайло 
Вчитель географіїї

Закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю економічна географія. 
Мама трьох хлопчиків. Найбільш творчий і уважний учитель в світі. Вчитися в класі Марини Юріївни - це значить бути оточеним турботою, увагою і любов'ю, і мати відмінні знання, обов'язково
skripnik.jpg

Мирослава Скрипник
Вчитель історії

Мирослава - учитель історій. Випускниця історичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, учасниця археологічних експедицій та наукових конференцій. У викладанні історії прагне наблизити її до учнів, зробити яскравою та живою: за набором сухих дат, імен і понять відкрити драматичні, епічні, а часом і кумедні історії. Вчить не заучувати історію, а розуміти її, знаходити причини і наслідки, виявляти логіку подій.
cherepova_edited.jpg

Юлія Черепова
Вчитель української мови та літератури

Закінчила Донбаський державний педагогічний університет та здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури, англійської мови та зарубіжної літератури. Енергійна, креативна, творча
У роботі прагне прищепити любов до слова, яке виростає з любові до рідного краю, до його людей. Уміє знаходити стежку до душі кожного учня. Завжди підтримає, допоможе і порадити. Вірить у свої сили і сили тих, чиї очі кожного дня з надією дивилися на неї.
cheremskya.jpg

Олга Черемська
Учителька української мови та літератури

Здобула кваліфікацію магістра в Запорізькому національному університеті, розробляла чимало освітніх програм у Харківському літературному музеї, має авторський курс із креативного письма, працює приватним репетитором - понад 9 років успішно готує випускників до складання ЗНО.
Обожнює граматику мови, прищеплює учням вправне володіння мовною теорією та розмовними практиками, любить дивувати й захоплювати, знаходить підхід до кожного учня.
kobzar_edited.jpg

Олена Кобзар
Вчитель cвітової літератури 

Закінчила ХНУ ім. В.Н. Каразіна та здобула кваліфікацію філолога, викладача російської мови та літератури. Енергійна, креативна, творча
У роботі прагне прищепити любов до слова, яке виростає з любові до рідного краю, до його людей. Уміє знаходити стежку до душі кожного учня. Завжди підтримає, допоможе і порадити.

Початкова школа

kozina_edited.jpg

Галина Козіна
Заступник директора з початкової освіти

Головний методист початкової школи, супер профі з колосальним досвідом роботи. Зараз її вже дорослі випускники з теплотою і вдячністю згадують навчання у початковій школі, а знання здобуті разом з Галиною Миколаївною стали міцним фундаментом для подальшого навчання протягом життя.
У Гравітації Галина Миколаївна викладає навчання грамоті та математику, проводить навчальні семінари для вчителів початкової школи. Її уроки та семінари – справжній витвір мистецтва, а її любов до дітей - двигун успіхів
nazirova_edited.png

Ганна Назірова
Вчитель початкових класів

Закінчила Харківській національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за фахом — початкова освіта, має досвід роботи у початковій школі більше 5 років. 
Ганна Тофіковна уважна й турботлива. Обожнює творчі процеси у класі, вміє пояснювати складні речі простими словами й вміє знайти спільну мову з кожною дитиною.
luta.jpg

Тетяна Люта
Вчитель початкової школи

Пані Тетяна -  учителька початкових класів, тренерка освітньої програми позитивного розвитку Lions Quest, експертка EdCamp Ukraine, переможниця конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я". 
У роботі керується принципами гуманістичної педагогіки та соціально-емоційного навчання заради створення безпечного емоційного середовища в класі, де кожна дитина буде радісна та успішна.
habutia_edited.jpg

Давид Хубутія
Керівник творчого напрямку, вчитель театру та акторської майстерності 

Якщо ви знаєте Давида, то не будете заперечувати, що складно знайти у світи харизматичнішу людину. Давид навчається на факультеті театрального мистецтва Харківської державної академії культури та грає у театрі «Творче об'єднання ІНАКШЕ»
Завдяки Маші та Давиду наші шкільні спектаклі та уроки театру - справній витвір мистецтва. Крім того, діти в захваті від театру та своїх викладачів.
zayac_edited.jpg

Катерина Заєць
Психолог школи 

Катерина - дипломований психолог - випускниця ХНУ ім. В.Н.Каразіна (магістр психології), арт-терапевт, перекладач англійської (факультет іноземних мов ХНУ ім.В.Н. Каразіна)
Головне в роботі шкільного психолога - підтримка теплої й доброзичливої атмосфери, що мотивує та сприяє якісному навчанню. Психолог - людина, яка вміє почути, вислухати, знайти слова підтримки й допомогти кожному учню. Це не просто робота, а проживання всього процесу разом з учнями.

Шкільне життя у Вільнюсі

Перший навчальний день у м.Вільнюсі 

Участь наших учнів у круглому столі, який проводила мерія м. Вільнюса  за участі мера Remigijus Šimašius 

Великоднє свято у Vilniaus kolegija, яке влаштували для наших учнів викладачі та студенти педагогічного факультету

Наші діти в таборі Dominyko Atostogos, присвяченому поезії та фотографії